تیو: «رویایم بازی کردن برای بارسا است».

جوانانمنبع: سایت توتال بارسا
مترجم: محمد مهدی تقی پور / FCBarcelona.ir


مهاجم جوان بارسلونا، کریستین تیو، امروز درباره خواسته اش که همان ماندن با کاتالان ها است، به صحبت پرداخت. اگرچه در حقیقت تیم های دیگری به ویژه اتلتیکو مادرید وی را به عنوان یک مهاجم سرعتی، گزینه اول خرید خود قرار داده بودند.

تیو در تمرینات تیم ملی زیر 21 سال اسپانیا که در کمپ لاروزاس در حال برگزاری بود، فاش کرد که قهرمان لیگ اروپا برای جذب وی ابراز علاقه کرده است؛ با این وجود محصول آکادمی بارسا با صراحت تمام در مورد آینده خود صحبت کرد.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


«اگر مجبور به رفتم شوم، این کار را انجام خواهم داد. البته حضور در اتلتیکو مادرید افتخار بزرگی است، اما رویای من بازی برای بارسا و تمدید قرارددادم با این باشگاه بزرگ است». در فصلی که گذشت تیو از 22 بازی برای بارسا در مجموع موفق به ثبت 7 گل به نام خود شد.

قصد باشگاه در حال حاضر در رابطه با موضوع تیو واضح نیست؛ ممکن است که باشگاه قصد داشته باشد که مهاجم جوان خود را با مهاجم تیم اتلتیکو مادرید، آدریان، معاوضه کند.

در حال حاضر تیو به هر حال باید انرژی و توان خود را برای تیم زیر 21 سال کشورش متمرکز سازد که این پنجشنبه با تیم استونی در چارچوب مرحله مقدماتی قهرمانی اروپا رقابت خواهد کرد.

/ 0 نظر / 6 بازدید