پویول: «گواردیولا خواهد ماند.»

کاپیتان باشگاه کارلس پویول، متقاعد شده است که پپ گواردیولا به عنوان سرمربی ادامه خواهد داد: «همه بازیکنان از او خواستند تا بماند و چه موقعیتی بهتر از اینجا می خواهد؟ او قطعا ادامه خواهد داد.»

برنامه تلویزیونی ای دی ان بارسا، دو مهمان ویژه از جمله پویول و پدرو داشت که به استودیو آمدند تا درباره کتاب بارسا با عنوان « Estem fent història’» تاریخ سازی - که شامل مجموعه ای از عکس های فصل گذشته است - صحبت کنند. پویول گمان می کند:«این کتاب هدیه ارزشمندی خواهد بود؛ این کتاب درون تیم بارسا را نشان می دهد ؛قسمت هایی که مردم عادی ندیده اند و ما تصمیم گرفتیم آن ها را به نمایش بگذاریم. واقعا عکس های خوبی هستند و شما می توانید ببینید که ما تا چه اندازه تیم هستیم.»

Open in new window


دو بازیکن علاوه بر معرفی کتاب، درباره وضعیت کنونی تیم صحبت کردند و نیز توضیحات مختصری درمورد تمدید قرارداد گواردیولا دادند.

خوش بین درمورد گواردیولا

پویول هیچ شک و تردیدی درمورد ادامه حضور گواردیولا به عنوان سرمربی در تیم ندارد: «او ادامه خواهد داد. من یقین دارم که همینطور است. همه بازیکنان از او خواستند تا بماند و او چه موقعیتی بهتر از اینجا می خواهد؟ اگر تنها یک چیز در این تیم وجود داشته باشد، آن انگیزه ماست. گاهی اوقات بهتر و گاهی بدتر بازی کرده ایم، اما همیشه همه چیز را درون زمین ارائه دادیم. من فکر می کنم ما هنوز راه زیادی داریم که می توانیم طی کنیم و گمان می کنم به همین دلیل سرمربی خواهد ماند.»

پدرو در حمایت از احساسات کاپیتان اضافه کرد: «امیدوارم برای مدتی طولانی در اینجا بماند. او مربی بسیار خوبی است و موفقیت های زیادی کسب کرده است. من مطمئن هستم اگر او بماند،حتی به موفقیت های بیشتری نیز دست خواهیم یافت.»

توپ طلا

چند روز دیگر، باشگاه شاهد یک اتفاق تاریخی خواهد بود؛ زیرا سه بازیکنی که در خانه پرورش یافته اند، ستاره مراسم اهدای جایزه توپ طلایی فیفا هستند. پویول معتقد است: «هر سه شایستگی دریافت این جایزه را دارند. آنان بازیکنان بسیارخوبی هستند و ما واقعا خوش شانس هستیم که آنها را در کنار خود داریم. سال های زیادی را در اینجا گذرانده اند و ما برای سال های آینده نیز از آن ها بهره خواهیم برد. دادن جایزه فردی برای یک ورزش گروهی سخت است و نیز انتخاب تنها یک نفر از میان سه کاندید، بسیار دشوار است.»

پدرو گمان می کند: «مهم ترین چیز این است که قرار است جایزه در نیوکمپ بماند. هرگز نمی توانم تصور کنم که من برنده آن جایزه باشم؛ اینها بازیکنانی هستند که در سطح دیگری قرار دارند.»

پویول و توییتر

کارلس پویول یک مشترک توییتر است و گفتگوهایش با جرارد پیکه بر روی توییتر هواداران قابل توجهی را به طرف خود جذب کرده است. کاپیتان توضیح داد: «واقعا از آن لذت می بریم. چهار نفر از ما در گروهی که در توییتر است حضور دارد. من تا حدی آرام هستم؛ اما جری واقعا خطرناک است.»
پویول اعتراف کرد که دوستی اش با جرارد پیکه: «شادی بسیار زیادی را برای من به ارمغان آورده است. پیش از این شخصی بسیار کم حرف بودم، اما در این مرحله جدید از زندگیم، دوستی او واقعا کمک زیادی به من کرد.»

/ 0 نظر / 8 بازدید