مسی تمرین را از دست داد.

لئو مسی تمرین صبح امروز را به دلیل تب، از دست داد. این بازیکن آرژانتینی، شبی سخت را سپری کرده بود و پس از ویزیت دکتران، تشخیص داده شد که وی امروز را تمرین نکند.

تیم پس از برد دیشب مقابل مالاگا و کسب عنوان افتخاری «قهرمان زمستانه» در سیوتات اسپورتیوا حضور یافته بود تا برای بازی جام حذفی چهارشنبه مقابل بتیس - که در سویل برگزار می شود - خود را آماده کند.

Open in new window


آماده شکستن رکورد

جلسه تمرین امروز، ساعت 11:00 به وقت محلی (13:30 به وقت ایران)، بدون مسی برگزار شد. وی که شب گذشته با تب دست و پنجه نرم می کرد، به محض آمدن به سیوتات اسپورتیوا، مستقیما به خانه فرستاده شد. دنی آلوز نیز به دلیل مصدومیتی که در بازی با مالاگا بدان دچار شد، امروز غایب بود.

عکس با USAP

تیم پیش از شروع جلسه، در زمین شماره 1 با تیم راگبی USAP پرپینیان، در حالی عکس گرفت که بازدید از جلسه به مدت یک ربع ساعت، برای رسانه ها آزاد بود. بازیکنانی که در بازی دیشب حضور داشتند، سبک تر تمرین کردند؛ این در حالی بود که سایر تیم به آماده سازی جدی برای بازی جام حذفی - که روز چهارشنبه در ورزشگاه بنیتو ویامارین برگزار می شود - پرداختند.

بازیکنان روز سه شنبه ساعت 11:00 جلسه تمرین دیگری برگزار خواهند کرد.

تایید مصدومیت آلوز

پزشکان تیم امروز صبح دنی آلوز را ویزیت کرده و تایید کردند که مصدومیت او، پارگی ماهیچه درجه 1 است که وی را به مدت 10 روز از میادین دور خواهد کرد.

/ 0 نظر / 8 بازدید