تکمیل شدن ویترین جامهای چند بازیکن به عنوان یک آبی اناری.

اخبار بارسامنبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: مارال مجید زاده / FCBarcelona.ir


بعد از پیروزی در فینال جام حذفی، ماسکرانو، تیاگو، ویا، آدریانو، آفلای و فونتاس به بقیه اعضای باشگاه در پیروزی در تمام جام های باشگاه پیوستند.

لیگ قهرمانان، لالیگا، جام حذفی، جام باشگاه های جهان، سوپر کاپ اروپا و اسپانیا؛ اینها جام هایی هستند که هر بازیکنی در اسپانیا خواهان پیروزی در آنها است. در حقیقت، 18 بازیکن بارسلونا این جام ها را به عنوان یک آبی اناری بدست آورده اند. آخرین بازیکنانی که موفق به کسب تمام عناوین باشگاهی در اسپانیا شده اند عبارتند از: ماسکرانو، تیاگو، ویا، آدریانو، آفلای و فونتاس. جام حذفی تنها جامی بود که این بازیکنان آن را به همراه بارسا بدست نیاورده بودند.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


بقیه 12 بازیکنی که تمام جامهای موجود در رده باشگاهی را کسب کرده اند، آنهایی هستند که در فصل 2008/09 در تیم بودند: والدس، آلوز، پیکه، پویول، ژاوی، اینیستا، مسی، پینتو، کیتا، بوسکتس، پدرو و آبیدال.

چهار جام برای الکسیس، کوئنکا و سسک

سه بازیکنی که در فصل 2011/12 با تیم قرارداد امضا کردند، تنها بازیکنانی هستند که هنوز همه جام ها را به همراه بارسا بدست نیاورده اند. الکسیس سانچز، سسک فابرگاس و آیزاک کوئنکا - که به خاطر پیشرفتش در این فصل به تیم اول آمد - سوپرکاپ اروپا و اسپانیا، جام باشگاه های جهان و نهایتا جام حذفی را به همراه بارسا بدست آورده اند. آنها هنوز موفق به کسب لالیگا و لیگ قهرمانان نشده اند.

/ 0 نظر / 11 بازدید