داوید ویا یورو 2012 را از دست خواهد داد.

آبی و اناری هامنبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: الیکا چلانگری / FCBarcelona.ir


این مهاجم تصمیم خود را مبنی بر این که قادر نخواهد بود در لیگ قهرمانان یورو 2012 حضور یابد، با فدراسیون فوتبال اسپانیا و همچنین تیم بارسلونا در میان گذاشت.

داوید ویا از ترکیب تیم ملی اسپانیا برای حضور در رقابت یورو 2012 خط خورد. مربی اسپانیا، ویسنته دل بوسکه، ترکیب 23 نفری خود را روز یکشنبه 27 مه ارائه خواهد داد. ویا تصمیم خود را این سه شنبه با فدراسیون فوتبال اسپانیا و تیم بارسلونا در میان گذاشت.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


از آن جایی که روند ریکاوری ویا در چند جلسه تمرینی آخر قانع کننده نبود، وی به دل بوسکه گفت که بر خلاف میل باطنی برای حضور در تیم ملی اسپانیا برای شرکت در رقابت یورو 2012 در کشورهای لهستان و اوکراین، شرایط فیزیکی مناسبی برای حضور در چنین رقابتی را ندارد.

هیچ چیز ارزش شکستن درشت نی چپ ویا - که در مرحله نیمه نهایی جام باشگاه های جهان در تاریخ 15 دسامبر و در مقابل السد اتفاق افتاد - را نداشت. دکترها کوگات و پرونا جراحی ترمیمی را به سرعت بعد از آن اتفاق بر روی این بازیکن انجام دادند.

/ 2 نظر / 11 بازدید
حقدوست

[لبخند][قلب][گل][لبخند][قلب] سلام دوست ارجمند. شهادت امام هادی(ع) را تسلیت عرض می‌کنم. با مطالب جدید در خدمت شما هستم: **** [گل]>>> تسلیت شهادت امام هادی(ع) و جریانی خواندنی از ایشان http://bia2mofid.persianblog.ir/post/646/ **** [گل]>>> ماه رجب و لیلة الرغائب(شب آرزوها) http://bia2mofid.persianblog.ir/post/645/ **** [گل]>>> رسوا نمودن مؤمن، خروج از ولایت خدا + سزای ایجاد اختلاف میان زن و شوهر http://bia2mofid.persianblog.ir/post/643/ **** [گل]>>> ذکرها و وردهایی برای برآورده شدن حوائج و رفع گرفتاریها http://bia2mofid.persianblog.ir/post/633/ **** [گل]>>> آداب «روابط جنسی بین زوجین» http://bia2mofid.persianblog.ir/post/631/ **** [قلب]>>> توصیه می‌کنم: در ابتدای ورود، پست «تذکراتی ‌‌برای‌‌‌‌استفاده‌‌بهترازوبلاگ» را بخوانید. شاید برای وبلاگ خود شما هم به دردتان بخورد. [قلب] منتظر حضور شما هستم. [لبخند][قلب][گل][لبخند][قلب]

sajjad

دوست عزیز سلام. خوشحالم که به وبلاگ شما برخوردم. وب بسیار زیبایی دارید. وبلاگ ما تازه کار است و در دست تعمیر ولی بهتان قول می دهم با تبادل لینک و یا لوگو تا چند وقت دیگر وبتان پر بازدید تر شود. اگر با تبادل لوگو موافق بودید خبرم کنید تبادل لینک هم همینطور اگر لوگو ندارید ما برای شما درست می کنیم برای اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل: sajjadzahedi@yahoo.com