یک هفته پر مشغله

بعد از یک روز تعطیلی بارسا برای آغاز هفته ای پر مشغله به تمرینات بازگشت. در این هفته بارسا علاوه بر دیدار نیمه نهایی جام حذفی، یکشنبه شب دومین دیدار نیم فصل دوم را نیز برگزار می کند.

روز دوشنبه و سه شنبه تیم در سیوداد اسپورتیووا خوان گمپر و هر بار ساعت 11 صبح به تمرین می پردازد. بعد از تمرین روز سه شنبه، پپ گواردیولا در یک کنفرانس مطبوعاتی درباره دیدار چهارشنبه شب مقابل آلمریا صحبت می کند.

Open in new window


تمرین در استادیوم

پپ گوراردیولا مطابق معمول قبل از دیدار های خانگی، جلسه تمرینی را ساعت 12:30 روز بازی، در نیوکمپ و پشت درهای بسته برگزار می کند. بازیکنان بعد از بازی آزاد خواهند بود تا زمانی که برای آغاز دیدار رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی به استادیوم بازگردند. بازی ساعت 22 (به وقت محلی) برگزار خواهد شد.

تغییر برنامه

بعداز بازی چهارشنبه شب بازیکنان فرصت استراحت کردن ندارد؛ چراکه جلسه ریکاوری از بازی شب قبل، پنجشنبه ساعت 12 ظهر برگزار می شود. این جلسه تمرین در جهت تمرکز به روی دیدار بعدی خارج از خانه لیگ مقابل هرکولس نیز خواهد بود.

شنبه در آلیکانته

تیم در روز دیدار مقابل هرکولس در آلکانته حاضر خواهد بود. برنامه به گونه ای تنظیم شده است که تیم ساعت 9:45 نیوکمپ را ترک کند و این درحالی است که بازی ساعت 22 در جوزه ریکو پرز برگزار می شود. بارسا یکشنبه ساعت 11 صبح در سیوداد اسپورتیووا به تمرین ادامه خواهد داد.

/ 1 نظر / 12 بازدید
دانشجو

هر چی آرزوی خوبه مال تو اگه مایل به تبادل لینک هستی منو با نام دانشجو لینک کن خبر بده تا لینکت کنم