آلمریا منتظر در نیمه نهایی

آلمریا بازی مقابل دپورتیوو را با نتیحه 3-2 در ریازور و 4-2 در مجموع، برده است و به مرحله نیمه نهایی جام حذفی راه خواهد یافت؛ تیم خوزه لوئی اولترا در بازی رفت این مرحله که در نیوکمپ برگزار می شود، مقابل اف سی بارسلونا قرار خواهد گرفت.

امید در لاکرونیا دوام زیادی نیاورد. هواداران این تیم منتظر بودند تا تیمشان شکست 1-0 را جبران کند، اما دو گل در طی 2 دقیقه از سوی کورونا و کروسات، برتری را از آن آلمریا کرد.

Open in new window


ناموفق در بازگشت به بازی

یک پنالتی برای پابلو آلوارز درست پیش از پایان نیمه اول و گل آدریان پس از آغاز نیمه دوم، نیتجه را 2-2 کرد و به نظر می رسید که زمینه برای برگشتن دپورتیوو به بازی فراهم شده باشد؛ اما آنها برای رفتن به مرحله بعد به 2 گل نیاز داشتند و بار دیگر امیدهایشان با به ثمر رسیدن گل گویتوم و رقم خوردن نتیجه 3-2 از بین رفت.

قربانیان 8-0

آلمریا و بارسا، یک بار دیگر در این فصل مقابل یکدیگر قرار گرفته اند، این تقابل شبی معروف را رقم زد که در آن بارسا شاهد بزرگترین پیروزی خارج از خانه اش بود. گل های مسی (3)، اینیستا، پدرو، بویان (2) و گل به خودی آکاسیته، نتیجه 8-0 را برای بارسا ثبت کرد؛ اما انتظار می رود نیمه نهایی جام حذفی داستان دیگری داشته باشد.

صعود آرسنال (1-3)

رقیب بعدی اف سی بارسلونا در لیگ قهرمانان، آرسنال است؛ آنها نیز شب گذشته در جام حذفی خود دیداری داشتند. توپچی ها بازی برگشت خود مقابل لیدز یونایتد در الاند رود را به لطف گل های نصری، سانیا و ون پرسی، با نتیجه 3-1 بردند. آنها در دور بعدی - 30 ام ژانویه، ساعت 13:00 در استادیوم امارات - با تیم دست سومی هادرزفیلد تاون دیدار خواهند کرد.

/ 1 نظر / 7 بازدید
ريحانه

خسته و تنهام کي مي تونه دل شکسته منو جمع و جورش کنه؟؟؟ خيلي دلم گرفته . . . از عشق فقط غم و هجر و بي وفايي يار بما رسيد ! کاش زودتر تموم بشه . . من آپم سري بهم بزن[بوسه]