اجازه کادر پزشکی تیم بارسا برای پینتو و الکسیس.

اخبار بارسامنبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: مصطفی موسی پور / FCBarcelona.ir


گواردیولا از حضور مهاجم و دروازه بان تیمش پیش از بازی فردا در مصاف با اتلتیکو بیلبائو خبر داده است. 16 بازیکن از تیم اصلی و 4 بازیکن مصدوم و 4 بازیکن از تیم ب بارسا به استثنای آبیدال با دستور کادر فنی و سرمربی تیم به مادرید می روند.

سرپرستان دو تیم از لیست بازیکنان قبل از بازی جام حذفی امشب بین دو باشگاه اتلیتیک و بارسا خبر دادند. الکسیس سانچز و خوزه مانوئل پینتو که هر دو آنها با دستور کادر پزشکی تیم در طول این هفته با تیم اول کار کرده اند، انتظار می رود در بازی فردا در ترکیب قرار بگیرند .

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


مونتویا، بارترا، دوس سانتوس و تیو چهار بازیکن دعوت شده از تیم ب بارسا هستند که در فینال قابلیت بازی را دارند و در مقابل آنها بازیکنان مصدومی همچون آلوز، پویول، آبیدال، ویا و فونتاس نمیتواند بازی کنند. پپ گواردیولا تمام تیم به جز آبیدال را به مادرید میفرستد.

آخرین جلسه تمرین در نیوکمپ

آخرین جلسه تمرین بارسا پیش از فینال جام حذفی، در بعد از ظهر پنچ شنبه پشت درهای بسته در ورزشگاه نیوکمپ به دستور کادر فنی برگزار شد. این تمرین قرار بود در ورزشگاه سیوتات اسپورتیوا برگزار شود. پلاناس و اوریل روسل، از بازیکان تیم ب بارسا، جدا از این گروه تمرین کردند.

بازیکنان تیم

والدس، پیکه، ژاوی، اینیستا، الکسیس، مسی، تیاگو، سسک، پینتو، ماسکرانو، کیتا، بوسکتس، پدرو، آفلای، آدریانو، کوئنکا، مونتویا، بارترا، دوس سانتوس و تیو.
آلوز، پویول، ویا و فونتاس بازیکنان آسیب دیده هستند که همراه با تیم به مادرید سفر خواهند کرد.

/ 0 نظر / 12 بازدید