تمرین بدون بویان، اما با بازگشت پینتو

جوزپ گواردیولا آماده سازی برای بازی نیمه نهایی جام حذفی مقابل آلمریا را بدون بویان - که دچار التهاب معده شده بود - آغاز کرد؛ اما پینتو که همین مشکل را پیش تر داشت، به تمرینات بازگشته بود.

بارسا 3 جلسه تمرین دیگر پیش از بازی مهمش، بازی رفت مرحله نیمه نهایی که روز چهارشنبه ساعت 22:00 به وفت محلی - مقابل آلمریا در نیوکمپ - برگزار خواهد کرد.

Open in new window


امروز اعضای تیم اول در زمین شماره 1 سیوتات اسپورتیوا خوان گمپر گردهم آمدند. غایب اصلی امروز، بویان کرکیچ بود؛ بویان دچار دل درد شده بود و پزشکان به او توصیه کردند که به خانه رفته و استراحت کند؛ اما خوزه مانوئل پینتو، که بازی شنبه مقابل راسینگ (3-0) را - به دلیلی مشابه بویان - از دست داده بود، اکنون سلامت خود را بازیافته است.

حضور تقریبی آلوز

دنی آلوز که در حال حاضر در حال بهبودی یافتن از آسیب دیدگی عضله است، در میان بازیکنانی که امروز در تمرین شرکت کردند، حضور داشت؛ او در روز دوشنبه نیز توانست با وجود این مشکل، تمریناتی مشابه هم تیمی هایش را انجام دهد.

بهبودی جفرن و پویول

در همین حال، جفرن نیز در حال گذراندن دوران بهبودی خود از مصدومیت ران پا است و پویول با زانوی چپش مشکل دارد؛ این زوج در حال حاضر همچنان مشغول انجام تمرینت لازم برای بهبودی هستند.

9 نفر از بازیکنان تیم ب

جلسه دوشنبه توسط 9 نفر از بازیکنان تیم ذخیره همراهی می شد: ویکتور وازکوئز، بارترا، مونیسا، روچینا، بنخا، مونتویا، ابراهام، تلو و سائول همگی توسط جوزپ گورادیولا به تمرین فراخوانده شده بودند.

جلسه بعدی، روز سه شنبه

جوزپ گورادیولا بازیکنان را برای تمرین دیگری در روز سه شنبه ساعت 11:00، پشت درهای بسته سیوتات اسپورتیوا فراخوانده است؛ پس از آن مربی کنفرانسی مطبوعاتی خواهد داشت.

/ 0 نظر / 6 بازدید