والدس: «تکلیف سه رقابت بزرگ مشخص خواهد شد.»

ویکتور والدس معتقد است مهمترین بخش هر فصل، زمان شروع آن است که 3 رقابت بزرگ آغاز می شود. او همچنین از خبر تمدید قرارداد گواردیولا خوشحال است و معتقد است پینتو استحقاق این را دارد که در فینال جام حذفی سنگربان بارسا باشد.

والدس گفت: «مهمترین بخش هر فصل زمان شروع آن است. در طی چند هفته آینده ما برای کسب 3 عنوان قهرمانی که بدنبال آن هستیم، بازی می کنیم.»

Open in new window


این رقابت های از شنبه آینده از سر گرفته می شوند: «اسپورتینگ برای ما به حریف سرسختی شده است. آنها به فرم پیشین خود بازگشته اند و مخصوصا در دیدار های خانگی عملکرد خوبی دارند. امیدوارم که بتوانیم در این دیدار پیروزی شویم و به دیگر نتایج لیگ اتکا نکنیم.»

گواردیولا می ماند.

والدس زمانی که در رقابت های ملی حاضر بوده از تمدید قرارداد پپ گواردیولا باخبر شده است. او می گوید: «نمی توانم بارسا را بدون گواردیولا تصور کنم. فکر می کنم می توانم از طرف هم تیمی هایم این را بگویم که از او انتظار داشتم قراردادش را تمدید کند. بارسا همیشه باید بهترین مربی را داشته باشد و او بهترین است.»

این خبر در بهترین زمان ممکن به گوش تیم رسید؛ زیرا «مردم فقط درباره فوتبال صحبت می کنند.» والدس همچنین درباره چیز هایی که از گواردیولا آموخته صحبت می کند: «عمدتا مسائل تاکتیکی بازیکن را به دروازه بانی صبور و ثابت تبدیل می کند و در چنین شرایطی در تیم، موجب حفظ انگیزه و روند رو به پیشرفت بازیکن می شود.»

کلید موفقیت در دروازبانی

بارسا در این فصل تنها 11 گل دریافت کرده است و این بهترین رکورد در میان تیم های بزرگ اروپایی است. از والدس درباره علت استحکام خط دفاع تیم سوال شد: «من از نظر ورزشی و شخصی احساس خوبی دارم. خط دفاع ما در فرم خیلی خوبی قراردارد و یکی از کلیدهای عملکرد خوب دفاع، ایجاد فشار پشت مهاجمان است. کلید موفقیت سیستم دفاعی ما این است که ما اولین خطی هستیم که فضا را برای حریف فشرده می کنیم.»

ینتو مستحق حضور در فینال جام حذفی است.

والدس فکر می کند که جای هیچ بحثی وجود ندارد: «پینتو باید اولین گزینه برای حضور در فینال کوپا دل ری باشد. ما با او در فینال 2009 به پیروزی رسیدیم و او در طول فصل با سرسختی تلاش می کرد. او مستحق حضور در فینال است. شما باید در فوتبال عادل باشید و مربی ما عادلانه رفتار می کند. پینتو مستحق حضور در فینال است.»

نمی توانم سسک را در رئال مادرید تصور کنم.

با توجه به ادعای رئال مادرید بر سر امضای قرارداد با سسک فابرگاس، ویکتور والدس در تردید است: «چیزی که می توانم بگویم این است که او می خواهد روزی به خانه بازگردد و خانه او بارسا است. او بازیکن مناسبی برای سبک ما است و ما همه می خواهیم او بازگردد. سسک فرد بزرگی است و نمی توانم او را در رئال مادرید تصور کنم.»

/ 0 نظر / 7 بازدید