گواردیولا: «راسینگ مانند بتیس بازی می کند.»

جوزپ گواردیولا هشدار داد در صورت اینکه بارسا با تمرکز کامل بازی نکند، راسینگ توانایی این را دارد که مشکل ساز شود. مربی همچنین در مورد وضعیت آلوز و پینتو نیز نظر خود را اعلام کرد.

«اگر ما توپ را کنترل نکنیم؛ در مقابل راسینگ دچار مشکل خواهیم شد.» گواردیولا طی کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه، در شرف آغاز نیم فصل دوم، در این باره هشدار داد: «راسینگ همانند بتیس یا مالاگا بازی می کند؛ آنها چینش دفاعی خوب و بازیکنانی دارند که از جناحین استفاده می کنند و سعی دارند فوتبال خوبی ارائه دهند. من این تیم و بازیکنانش را می شناسم و این عملکرد را مخصوصا در بازی های اخیر آنها مشاهده کرده ام.»

Open in new window


مربی نتیجه گیری خود از شکست مقابل بتیس را این گونه نشان داد: «من دیدم که ما چه کردیم و چه نکردیم؛ هنوز با بازیکنان در این باره صحبت نکردم؛ شاید روز شنبه یا هفته بعد این کار را انجام دهم. گاهی باختن یک بازی که امتیازها را از شما نمی گیرد و یا باعث حذف نمی شود، می تواند خوب باشد. درس هایی که از این شکست گرفته شده است، دیر یا زود با بازیکنان در میان گذاشته خواهد شد.»

صحبت بر سر قرارداد آلوز

پپ عقیده خود را در رابطه با صحبت بر سر قرارداد دنی آلوز این گونه بیان کرد: «آلوز تا چند ماه آینده، یک بازیکن بارسا باقی می ماند. تا جایی که من می دانم، مذاکرات هنوز به اتمام نرسیده اند؛ اما من فکر نمی کنم که این شرایط تمرکز وی را به هم بریزد؛ البته اگر چنین اتفاقی بیافتد، ما همگی به او کمک خواهیم کرد، اما وضعیت او از زمانی که با باشگاه بر سر این موضوع صحبت کرده، افتی نداشته است.»

بویان و پینتو

گواردیولا بویان را برای عملکردش در بازی مقابل بتیس تحسین کرد؛ او اظهار داشت: «من از بازی که او انجام داد، احساسی فراتر از خرسندی دارم و او این را می داند. او 4 و یا 5 حرکت عالی انجام داد که هم تیمی هایش قادر به خلقشان نبودند. همواره در زمان باخت تیم، گرایشی به یافتن مقصر است؛ اما تمام تیم مسئول پیروزی و یا شکست هستند.»

مربی در مورد پینتو نیز، بر روی اعتمادش بر روی دروازبانش تاکید کرد و توضیح داد: «در صورت رسیدن به فینال جام حذفی، وی درون دروازه خواهد بود، همچنین او به طور قطع در ترکیب ابتدایی دو بازی نیمه نهایی نیز جای خواهد داشت چراکه شایستگی اش را دارد و دروازبانی فوق العاده است. او همواره در بالاترین سطوح بازی کرده است و مقابل بتیس نیز همین طور بود.»

مصدومیت جفرن

گواردیولا ناراحتی خود را بابت مصدومیت جفرن - که وی را تا 5 هفته بعد از میادین دور نگه می دارد - اعلام کرد: «خبر بدی بود. پسر بیچاره دیروز بسیار ناراحت بود؛ اما امروز حالش بهتر است. او این فصل چندان بازی نکرده است؛ اما از فضاهای مناسب بهتر از هرکس دیگری استفاده می کند و در دفاع از او باید گفت که به خوبی پدرو است. او بازیکنی پر از هیجان است و همواره در تمرینات نشان داده که سعی دارد تا جایگاهی در تیم به دست بیاورد. ما باید مراقب او بوده و امیدوار باشیم که دو مرتبه مصدوم نشود.»

/ 0 نظر / 6 بازدید