سخنان آبی و اناری ها پس از بازی

بازی برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی میان دو تیم آلمریا و بارسلونا با نتیحه 0-3 به نفع آبی و اناری ها به اتمام رسید. اکنون بارسا با نتیجه کلی 8-0 و با اقتدار، خود را برای فینال کوپا دل ری، آماده می کند.

بارسلونای گواردیولا دومین فینال جام حذفی خود در سه سال اخیر را بازی می کند. آنها فصل گذشته در مرحله یک هشتم نهایی توسط سویا حذف شده بودند.


در ادامه می توانید سخنان اهالی بارسا در مورد این بازی را بخوانید.

گواردیولا

با گلزنی آدریانو، تیاگو و افلای، اکنون به جز دروازبانان تیم، ماسکرانو تنها بازیکنی است که این فصل گلزنی نکرده است. پپ گواردیولا در این باره گفت: «بیایید امیدوار باشیم ماسکرانو نیز این فصل گلزنی کند؛ ما می خواهیم که تمامی بازیکنان در تمامی جنبه های بازی، شرکت داشته باشند.»

زمانی که از وی پرسیده شد ترجیح می دهد برای فینال مقابل چه تیمی قرار بگیرد، وی پاسخ داد: «برای فینال چه تیمی را ترجیح می دهم؟ امیدوارم تیمی که شایسته تر است، پیروز شود!»

وی در ادامه گفت: «2 فینال جام در عرض 3 سال، حرف های زیادی برای گفتن در مورد این تیم دارد!»

بویان گرچه امشب گلزنی نکرد، اما از دیدگاه مربی، نقش ویژه ای را در این بازی ایفا کرده است: «بویان در بازی امروز، فعالیت بسیاری داشت؛ او تعادل را به بازی ما هدیه کرد و بسیار خوب بازی کرد.»

بازیکنان

ماسکرانو که خود نیز امیدوار است در ادامه فصل گلزنی کند، پس از بازی اظهار داشت: « همه هم تیمی ها گفته بودند که بازی کردن در فینال چقدر عالی است! اکنون می توانیم در طی ماه های آینده بر روی لالیگا تمرکز کنیم.»

آدریانو که در دقیقه 35 بازی گلزنی کرده بود، پس از بازی گفت: «ما تا فینال بازی خود را بدون توجه به این که حریف کیست، انجام دادیم.» او در ادامه گفت: «آیا سویا می تواند شرایط را برای مادرید سخت کند؟ در فوتبال هر چیزی ممکن است!»

ستاره جوان بارسا، تیاگو نیز در این بازی گلزنی کرد؛ وی عقیده دارد: «ما می خواستیم هر چه که شود، این بازی را ببریم و موفق شدیم. از رسیدن به فینال خوشحالم.»

اندرس اینیستا که اکنون دوران مصدومیت خود را سپری می کند نیز در صفحه رسمی خود در فیس بوک نوشت: «من فصل گذشته نتوانستم در فینال جام حذفی بازی کنم؛ بنابرین امیدوارم که برای این بازی 100% به وضعیت مطلوب برسم!! چه شب ویژه ای در انتظار ما است!»

/ 0 نظر / 6 بازدید