افلای رسید.

ابراهیم افلای، روز پنج شنبه به بارسلونا رسید تا قراردادش با بارسا را تکمیل کند. وی همانند تمام بازیکنان هنگام ورود، با لوگوی باشگاه عکس انداخت و سپس وارد ملاقاتی شد که مربوط به تمام کردن مذاکرات می شد.

افلای و نمایندگانش در ساعت 11:50 به فرودگاه ال پرات رسیدند. مربی آنها را به طور مستقیم به دفاتر اف سی بارسلونا در نیوکمپ راهنمایی کرد تا آنجا افلای بتواند از شگفتی های استادیومی که تاکنون ندیده بود، لذت ببرد.

Open in new window


اولین عکس های بارسایی

عده ای از هواداران بارسا در استادیوم در انتظار عکس و امضا گرفتن بودند. مدیر بخش ورزشی، آندونی زوبی زارتا و مدیر بخش فوتبال، رائول سانلهی نیز توانستند به وی خوشامد بگویند.

سپس نوبت به عکس گرفتن در مقابل لوگوی باشگاه جدیدش بود. خرید زمستانه تیم سپس به طور خلاصه با بارسا تی وی صجبت کرد و سپس به درون دفاتر رفته و وارد جلسه کاملا رسمی شد.

فعالیت های بیشتر آینده

سپس ابراهیم افلای، تست های پزشکی اش را انجام داد و در صورتی که اعلام شود مشکلی نبوده، وی روز جمعه به عنوان یک آبی و اناری جدید معرفی خواهد شد.

حمایت برادرانه

علاوه بر نمایندگان بارسا، برادر افلای نیز در بارسلونا به استقبال وی آمده بود. او از مراکش با پروازی به بارسلونا آمده بود تا تمامی جزئیات این پروسه را طی کند.

/ 0 نظر / 7 بازدید