ژاوی: «خواست همه ما، ماندن پپ بود».

مصاحبهمنیع: سایت توتال بارسا
مترجم: سمیرا محمدی / FCBarcelona.ir


هافبک بارسلونا - ژاوی هرناندز - مصاحبه ای با ای اس پی ان دیپورتز داشته است. در این گفت و گو زمانی که از او سوال شد آیا تلاشی برای ماندن گواردیولا کرده اید، اینگونه پاسخ داد: «من شخصا با او صحبت نکردم، اما می دانم که پپ کاملا محافظه کار است. او مربی ماست و ما برایش بهترین ها را آرزو می کنیم. من فکر می کردم که یک سال دیگر نیز در کنار ما بماند، اما پپ نیز دلایل خاصی برای ترک باشگاه دارد. اگر حداقل یک سال دیگر با ما می ماند، تحت هر شرایطی حامی او بودیم».

ژاوی از جایگاه پپ در سخن گفت، ضمنا به مزیت حضور تیتو در تیم اشاره کرد. او برای حضور ویلانووا در تیم اظهار امیدواری کرد، اما کسب نتایجی فراتر از این دوره طلایی را کمی دشوار دانست: «ضمانتی برای تکرار آن عناوین وجود ندارد، اما چیزی که مشخص است، ما با تمام وجود برای کسب افتخار هر چه بیشتر، برای بارسلونا تلاش می کنیم».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


ژاوی همچنین در مورد این فصل که اتفاقا لحظات پایانی اش را می گذراند، صحبت هایی کرد: «این فصل با پیروزی در هر دو سوپرجام و جام باشگاه های جهان بسیار عالی شروع شد، اما در ادامه با از دست دادن لیگ و لیگ قهرمانان، با وجود برتری در هر دو بازی و عدم بهره وری از شانس کافی، نا امید کننده به پایان رسید؛ در حال حاضر قهرمانی در جام حذفی تا حدی خاطره های بد را به دست فراموشی سپرده است».

ژاوی اعلام کرد که در جولای راهی فلوریدا خواهد شد تا مدرسه ای را به نام خودش در آنجا افتتاح کند؛ محلی که کودکان در آن فرصتی می یابند تا با روش ها و اندیشه های فوتبال بارسلونا آشنا شوند. ژاوی در ادامه گفت: «من از 13 یا 14 سال پیش، که به عنوان یک بازیکن حرفه ای در بارسلونا فعالیت داشتم، دست به چنین کاری زدم، اما این اتفاق فقط محدود به کاتالونیا می شد. اکنون هدف این است که این اندیشه ها در آمریکا نیز گسترش یابند». این بازیکن به دنبال گسترش فلسفه بارسا در جهان است. از او خواسته شد تا توصیه ای را به کودکانی که می خواهند راه او را ادامه دهند، داشته باشد و او در جواب گفت: «من تنها از بچه ها می خواهم که از فوتبال خود لذت ببرند. بازی کنید، لذت ببرید، به قوانین احترام بگذارید و مراقب توپ باشید».

/ 1 نظر / 8 بازدید
NILO

نام كالا : آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی محتوا:11DVD بااستفاده از این مجموعه بی نظیر دیگر شما خودتان طراح لباسهای خود باشید.این مجموعه بی نظیر با کیفیتی عالی تهیه شده که در آن سرشار از نکات آموزشی میباشد که توسط مدرس صدا و سیما،خانم عمرانی آموزش داده میشود.این مجموعه برای کلیه دوستان علاقمند به هنر خیاطی،در هر سطحی که باشند قابل استفاده وبسیار مفیدمیباشد.