مسی: «اصلا انتظارش را نداشتم.»

لئو مسی مانند هر کس دیگری زمانی که پپ گواردیولا نام او را به عنوان برنده توپ طلا سال 2010 اعلام کرد شگفت زده شد و در صحبت بعد از مراسم اظهار داشت که این جایزه را با هم تیمی هایش تقسیم می کند.

لئو مسی کسی بود که هر کسی می خواست بعد از مراسم با او صحبت کند، بطوریکه انبوه عظیمی از مطبوعات فوتبالی جهان علاقه داشتند در کنگره زوریخ از او سوال بپرسند.

Open in new window


جا خوردن

علیرغم تجربه قهرمانی در سال گذشته و عدم تمایل مسی برای کسب این جایزه، زمانی که پپ گواردیولا نام مسی را اعلام کرد؛ او جا خورد و در واکنش به حضار گفت: «اصلا انتظار برنده شدن را نداشتم.»

تشکر از هم تیمی هایش

مسی برای کسب این پیروزی از همه تشکر کرد. او اضافه کرد: «می خواهم این پیروزی را به همه هم تیمی هایم تقدیم کنم، چراکه بدون آنها من هرگز اینجا نبودم. این جایزه به من رسید ولی ژاوی و اینیستا نیز هر دو به خاطر عملکردشان مستحق این عنوان بودند.» مسی همچنین از تمام کسانی که به او رای دادند، از هواداران بارسا و آرژانتین و از خوانواده اش برای کسب این عنوان تشکر کرد.

ژاوی و اینیستا به برنده تبریک گفتند.

اولین کسانی که به مسی تبریک گفتند هم تیمی هایش، ژاوی و اینیستا بودند. ژاوی گفت: «او یک قدم از همه ما بالاتر است. او بهترین بازیکن است و جای هیچ بحثی وجود ندارد. این جایزه همچنین عنوانی برای تیم جوانان بارسا است که من از اینکه بخشی از آن باشم، افتخار می کنم.» اینیستا نیز سخنان ژاوی را تایید کرد و گفت: «او شایسته و سزاوار این پیروزی است.»

یک جایزه برای همه

جرارد پیکه نیز گفت: «مسی بهترین است. ما همه باید به خاطر این جایزه خوشحال باشیم، چرا که این پیروزی متعلق به همه ماست.» داوید ویا نیز اضافه کرد: «او شایسته این جایزه است، ولی اینیستا و ژاوی نیز سزاوار آن بودند. هنوز هم ممکن است آنها این جایزه را ببرند، چرا که فوتبال بسیاری از آنها باقی مانده است.»

تبریک از طرف آرتور ماس

آرتور ماس، نماینده کاتالان، بعد از مراسم سندرو راسل را فراخواند که به دلیل موفقیت باشگاه به او تبریک بگوید. ماس همچنین با مسی، ژاوی، اینیستا و مربی پپ گواردیولا نیز صحبت کرد.

/ 0 نظر / 15 بازدید