شش نفر از بازیکنان بارسا در تیم منتخب یوفا

برتری بارسا با اعلام نام 11 بازیکن منتخب بر روی سایت رسمی یوفا، بار دیگر مشخص شده است؛ اعضا شش نفر ارا ز بازیکنان بارسا - یعنی پیکه، پویول، ژاوی، اینیستا، مسی و ویا - برگزیده اند.

5 میلیون رای توسط 400 هزار عضو (که نسبت به قبل، 25% افزایش داشته) داده شده است و 6 نفر از اعضای بارسا در تیم منتخب سال قرار گرفتند. این افراد شامل مدافعان: جرارد پیکه و کارلس پویول، هافبک ها: ژاوی هرناندز و اندرس اینیستا و مهاجمان: لئو مسی و داوید ویا می شوند.

Open in new window


تیم رویایی 2010 با دروازبانی ایکر کاسیاس (مادرید)، مدافعان مایکون (اینتر) و اشلی کول (چلسی) و هافبک ها وسلی اشنایدر (اینتر) و کریستینو رونالدو (مادرید) کامل می شود. مربی منتخب سال بنا به انتخاب uefa.com نیز خوزه مورینیو (اینتر/مادرید) است.

رکورد برا یپویول

بنابرین بارسا بار دیگر در تیم منتخب یوفا، برتری را در اختیار دارد. در سال 2009 نیز، سهم بارسا 6 نفر از تیم برتر بود: آلوز، پویول، ژاوی، اینیستا، مسی و ابراهیموویچ. در واقع کاپیتان کارلس پویول، با 6 بار قرار گرفتن در تیم برتر و حضور همیشگی از سال 2001، رکوردی را به نام خود ثبت کرده است. مسی و ژاوی برای سومین سال پیاپی این عنوان را کسب کرده اند.

تقریبا شبیه انتخاب فیفا

تیم یوفا تقریبا همان انتخابی را داشته است که فیفا 10 روز پیش اعلام کرده بود؛ تنها تغییر این است که مدافع لوسیو، جای خود را به اشلی کول داده است.

/ 0 نظر / 8 بازدید