گروه بارسا به زوریخ رسید.

ژاوی، مسی و اینیستا به همراه دیگر نمایندگان باشگاه برای مراسم اهدای جایزه توپ طلا، امروز ظهر به شهر زوریخ سویس وارد شدند.

10 ژانویه 2011 روزی است که در تاریخ باشگاه بارسلونا ثبت خواهد شد؛ چراکه یک بازیکن اهل کاتالان به همراه دو بازیکن محصول آکادمی بارسا نامزد دریافت جایزه بهترین بازیکن سال فیفا هستند.

Open in new window


در مراسمی که ساعت 18:30 (به وقت محلی) آغاز می شود، یکی از بازیکنان بارسا برنده جایزه توپ طلا خواهد بود؛ اما در کنار این جایزه، بهترین مربی سال، بهترین FIFApro سال و برترین گل فصل نیز انتخاب می شود.

از لاماسیا تا سویس

گروه بارسا با دو هواپیما وارد سویس می شود. اولین هواپیما که شامل هیئت مدیره و مربیان سابق تیم و بازیکنان است، در حالیکه برندگان پیشین از جمله لویز سوارز و هریستو به همراه سندرو راسل در هواپیمایی دیگر بعد از ملاقات در لاماسیا که نقطه نمادین اصلی مراسم امشب است، ساعت 11:15 بارسلونا را ترک کرده اند.

بازیکنان رسیدند.

3 نامزد دریافت این جایزه، ویا، پیکه و پویول که نامزد های جایزه FIFApro هستند، به همراه دوستان و خانواده هایشان ساعت 2 بعد از ظهر و در پروازی آرام، در مقایسه با کنفرانس مطبوعاتی، عکس انداختن و مراسم شلوغی که بعد از ظهر امروز در پیش دارند، وارد زوریخ شدند.

/ 0 نظر / 7 بازدید