«ما هنوز باید شایستگی بویان را ببینیم.»

بویان کرکیچ، شروع کننده پیروزی باشکوه کاتالونیا برابر هندوراس در سه شنبه، در کنفرانس خبری اظهار داشت که عملکرد خوب او، به اعتماد به نفسش کمک زیادی کرده است.

او گفت: «ما هنوز باید شایستگی بویان را ببینیم. وضعیت تیم ملی کاتالونیا با بارسا متفاوت است. بارسا بهترین بازیکنان جهان را در تاریخ دارد. من شکایت نمی کنم، اما این بسیار سخت است تا فرصتی به دست بیاوری و به این دلیل است که من سخت تمرین می کنم.»

Open in new window


خوشحالی زیاد

مقابل هندوراس او نه تنها دوبار گل زنی کرد، بلکه دو گل را نیز ساخت. او گفت: «من از عملکرد خودم لذت بردم. مدتی است که چنین سرگرمی را در زمین نداشته ام. امیدوارم به من کمک کند تا آسوده خاطر باشم و در سال 2011 اعتماد به نفس بیشتری به دست بیاورم.»

بیماری در کریسمس

پس از تعطیلاتی نه چندان خوشایند، زمان خوبی برای بویان بود تا «به وضعیت سابق برگردم؛ من در واقع تعطیلاتی نداشتم، گلوی من عفونت کرده بود و 4 روز را در خانه سپری کردم.»

درک کردن آفلای

هم چنین از بویان درباره ابراهیم آفلای که اولین جلسه تمرین خود را در چهارشنبه داشت؛ پرسیده شد و او این چنین به ما پاسخ داد: «به او سلام کردم؛ اما ما نمی توانیم با هم صحبت کنیم، چون من نمی توانم انگلیسی یا فرانسوی صحبت کنم. اما می دانم که هر شخصی مانند او استحقاق چیزی بیشتر از خوش آمدگویی را دارد.

«همگی با AFE موافقیم.»

باتوجه به مجادله بین فدراسیون اسپانیا و انجمن بازیکنان اسپانیا (AFE)، بویان اظهار داشت که از بازیکنان دفاع می کند. «ما برای این، اینجا نیستیم که بگوییم بازی می کنیم یا نه. ما از یک گروه حمایت می کنیم که آن AFE است، منتظر می مانیم تا ببینیم چه تصمیمی گرفته می شود.»

اما بازیکنان چه فکری می کنند؟ «من با تمامی آنها صحبت نکردم، اما با 4 یا 5 نفر از آنان که صحبت کردم، موافق بودند که در 3 ژانویه بازی کنیم.» با توجه به وضعیت کنونی بارسا و لوانته در 2 ژانویه ساعت 18:00 بازی می کنند.

/ 0 نظر / 9 بازدید