ژاوی بازیکن سال مجله ورلد ساکر، نامیده شد.

هافبک بارسلونا، ژاوی هرناندز توسط مجله انگلیسی «ورلد ساکر» بهترین بازیکن سال نامیده شد. خوانندگان %25.8 رای خود را به او اختصاص دادند و بازیکن دیگر بارسلونا، لئو مسی دوم شد.

مطمئنا هنگام انتخاب کردن برترین بازیکن سالی که در حال اتمام است؛ نام ژاوی به ذهن بسیاری خطور می کند. کسب جایزه ورلد ساکر از انگلستان، افتخاری دیگری برای ژاوی محسوب می شود تا این سال رویایی را با خاطره ای خوش به پایان برساند. این مجله مشارکت او در موفقیت اسپانیا در جام جهانی و هم چنین کارهایی که در بارسا کرده، را ارزیابی کرده است.

Open in new window


جلوتر از مسی

این 28مین دوره جوایز است و ژاوی توسط هم تیمی آرژانتینی خود مسی، برنده سال 2009 تعقیب می شود؛ که %24.1 رای ها را یه خود اختصاص داد. دو بازیکن دیگر از بارسا نیز در 10 نفر برتر حضور دارند: آندرس اینیستا پنجم و داوید ویا هفتم شد.

گواردیولا که بهترین مربی سال 2009 شده بود، این دوره مقام پنج را به خود اختصاص داد.

بارسا در مقام سوم

خوانندگان ورلد ساکر هم چنین بهترین تیم سال را نیز انتخاب کردند و اف سی بارسلونا سوم شد و پشت سر تیم ملی اسپانیا که هشت نفر از آنان عضو تیم بارسلونا بودند و برنده لیگ قهرمانان، اینتر میلان قرار گرفت.

آلوز و آدریانو کاندیدا بهترین بازیکن برزیلی در اروپا شدند.

وب سایت «sambafoot.com» دنی آلوز و آدریانو را به عنوان کاندیدا بهترین بازیکن برزیلی در اروپا در سال 2010 در لیست خود قرار داده است.

/ 0 نظر / 6 بازدید