آدریانو: «این درسی برای آینده بود.»

دفاع کامل بارسا آدریانو گمان می کند که می توان نکاتی مثبت را از باخت مقابل بتیس برداشت کرد که به عنوان درس هایی برای آینده به شمار می روند.

باخت به بتیس، در کل اهمیت چندانی نداشت؛ چراکه بارسا توانست به هر حال، بدون مشکل به چهارمین مرحله نیمه نهایی اش در طول 5 سال، برسد و بازیکنان باور دارند که در واقع می توان از این شکست در بنیتو ویامارین، نکاتی مثبت استنباط کرد. این دقیقا چیزی است که ستاره دفاع این بازی، آدریانو احساس می کند.

Open in new window


این بازیکن برزیلی احساس می کند که بازی با بتیس: «به ما درسی برای آینده آموخت.» و می داند که هواداران بارسا این را درک می کنند که چنین «بازی معمولا رخ نمی دهد؛ بلکه این تنها اتفاقی بود که می تواند در فوتبال اتفاق بیافتد.»

تلاش بتیس

آدریانو تحت تاثیر تلاش بتیس قرار گرفته بود، چراکه: «مدتی است که تیمی نمی تواند در مقابل بارسا بایستد. بتیس تیم بسیار خوبی است و آنها این را نشان دادند.» آدریانو فکر می کند کلید نتیجخ ای بازی، این بود که آندالوسین ها به دو گل زودهنگام رسیدند.

آماده برای راسینگ

اکنون مساله این است که باید این بازی را پشت سر نهاد: «ما مشتاقانه آماده بازی با راسینگ هستیم. همه ما می دانیم که شکست خورده ایم و می خواهیم این صفحه ثبت شده را ورق بزنیم.»

آدریانو فکر می کند، در عرصه لیگ، آنها نباید به خاطر 4 امتیاز بیشتر از مادید داشتن، چندان احساس اعتماد به نفس کنند: «هنوز نیمه دوم فصل باقی مانده و ما باید پاهایمان را بر روی زمین نگاه داشته، واقع بین باشیم و به تلاش ادامه دهیم.»

آلوز، بیرون از این جهان

آدریانو در سویا به جای دنی آلوز مصدوم به بازی آمد؛ او درباره هموطنش می گوید: «او از این جهان بیرون است. من او را بسیار تحسین می کنم؛ بازیکنان کمی با پتانسیل او دیده ام.»

او امیدوار است که آلوز در مورد آینده اش با بارسا به توافق برسد: «او بازیکنی مهم برای تیم است.» آدریانو در رابطه با جایگاه خود گفت: «زمانی که مربی مرا بازی می دهد، سعی می کنم بهترین کاری را که از دستم بر می آید، انجام دهم.»

/ 0 نظر / 5 بازدید