بیلسا: «بارسلونا بهترین تیم دنیا است».

مصاحبهمنبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: الیکا چلانگری / FCBarcelona.ir


مربی باشگاه اتلتیک بر این باور است که در بازی فردا تیم برتری وجود نخواهد داشت و او خبرنگاران حاضر در اتاق مطبوعات را مطمئن ساخت که هیجان تیمش در برابر فینال جام «مثبت» است زیرا این «فرصت بسیار خوبی» برای کسب عنوان است. بیلسا اظهار کرد: «این بازی دنیای فوتبال را بر می انگیزد. دعوت شدن به همچین جمعی واقعا زیبا است».

مارسلو بیلسا روز پنجشنبه در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی در ارتباط با فینال جام حذفی حضور یافت. مربی باشگاه اتلتیک با گفتن این که این کاتالانی ها «بهترین تیم دنیا هستند» بارسلونا را ستود. با این وجود تیم گواردیولا را تیم برتر بازی فردا نمی داند. این مربی عقیده دارد که بازی هایی که امسال بین این دو تیم انجام گرفته است «جایگاه و تفاوت میان دو تیم را مشخص کرده است».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


دومین فینال در طی 16 روز

بیلسا گفت: «ما بسیار هیجان زده ایم». این دومین فینالی خواهد بود که اتلتیک طی این فصل در آن حضور می یابد و طرفداران با «امید» بسیار در انتظار این نبرد هستند. پس از شکست فینال جام اروپا به اتلتیکو مادرید، این آرژانتینی تصور می کند که «توانایی این را داریم تا در فینال دیگری حضور یابیم. پس فینالی که از دست دادیم را فراموش می کنیم. این فرصت بسیار خوبی است».

بیلسا تیمش را نه برای ارتقای روحیه شان بلکه برای تمرکز «بر قدرت و انرژی بازی» تمرین داده است. این مربی خود را خوش شانس می پندارد زیرا او «برای حضور در بازی که دنیای فوتبال را بر می انگیزد» دعوت شده است.

تدبیر در زمین

مربی اتلتیک برای فینال جام، به تحلیل بازی هایی پرداخت که تیمش در مقابل بارسا داشته است و بررسی کرد که «چرا باختیم» و «چرا برنده نبودیم». بیلسا عقیده دارد که برای برد جام «ضروری است که هر بازیکن به توانایی کامل خود نزدیک باشد». او یک استراتژی جمعی را امتحان می کند که تفاوتی به سود اتلتیک ایجاد خواهد کرد.

حمایت کامل

بیلسا گفت که هنوز برای ترکیب اصلی تصمیم نگرفته است. به هر حال کل تیم اتلتیک به مادرید سفر کرده است: «من از ایرااولا و گورپگی پرسیدم و آن ها به من گفتند که می خواهند تمام هم تیمی هایشان در این سفر حضور داشته باشند. من فقط دستورات این امر را دنبال کردم. برای من این موقعیت سختی است زیرا شما به بازیکنی که در این سفر حضور یافته ولی اصلا بازی نکرده است آسیب می زنید».

خواسته اتلتیک

ایرااولا گفت که تیمش «می خواهد این عنوان را کسب کند» و این جمعه آن ها «فرصت بسیار خوبی» خواهند داشت. او در مورد بارسا گفت که این تیم کاتالانی در طول این چهار سال «تغییری نکرده است»، اما با وجود بازیکنان جدید اتلتیک «فاصله میان این دو تیم به اندازه گذشته نیست».

/ 0 نظر / 18 بازدید