اولین جلسه تمرین بدون آدریانو

به دلیل بازی های ملی، امروز تنها پینتو، کیتا و مکسول تمرین کردند. آدریانو نیز برای کشیدن دندانش این جلسه را از دست داد؛ این در حالی بود که 8 بازیکن از تیم ذخیره امروز تمرین کردند.

پس از دو روز تعطیلی، بازیکنان امروز درحالی برای تمرینات به سیوتات اسپورتیوا خوان گمپر به تمرینات بازگشتند که پپ گواردیولا مجبور بود بدون 14 بازیکن ملی پوش که برای حضور در تیم هایشان فراخوانده شده بودند، کار کند.

Open in new window


پینتو، کیتا و ماکسول، اما بدون آدریانو

آنها در زمین شماره 2 تمرین کردند. پینتو، کیتا و ماکسول تنها بازیکنان تیم اول بودند که شرکت داشتند؛ چراکه آدریانو نیز برای کشیدن دندان عقل خود، نمی توانست در این جلسه حضور یابد.

کارلس پویول و جفرن سوارز مصدوم نیز هر دو حضور داشتند؛ اما امروز بیرون از زمین بازی، تنها به به برنامه های درمانی خود پرداختند.

8 نفر از بارسا ب

به دلیل عدم حضور این بازیکنان، تیم با استفاده از اعضای تیم بارسا ب - ویکتور وازکز، نولیتو، مینیو، مونیسا، بارترا، ایلی، دوس سانتوس و تلو - به حد نصاب برای تمرین رسید.

بازگشت به تمرین در روز چهارشنبه

بارسا چهارشنبه ساعت 11:00 به وقت محلی، تمرین دیگری خواهد داشت که 15 دقیقه ابتدایی آن، به روی رسانه ها باز خواهد بود و البته هیچ بازیکنی پس از آن، کنفرانس مطبوعاتی نخواهد داشت.

/ 0 نظر / 7 بازدید