عنوان افتخارآمیز در خطر

اگر بارسا امشب در بازی با مالاگا پیروز میدان شود، قهرمان زمستان لقب می گیرد. تیم در شرف شکستن رکورد باشگاه در مسیر پیروزی های خود است و می تواند رکورد بهترین نیم فصل اول را، تا کنون از خود به جای بگذارد.

با اینکه این تنها یک عنوان افتخاری است، اما لقب قهرمان زمستان، نتیجه بهترین نیمه اول فصل اول - که، تیم گواردیولا آن را با 49 امتیاز و دو امتیاز بیشتر از تیم دوم جدول رئال مادرید گرفته است - را نشان می دهد. آنها می دانند که با پیروزی برابر مالاگا به بازه فوق العاده 4 و نیم ماهه ای پایان می دهند.

Open in new window


آماده شکستن رکورد

آمار و ارقام همه چیز را نشان می دهد، با 16 بازی برده، یک مساوی و یک باخت و هم چنین با پیروزی در بازی امشب؛ آنها رکورد بهترین نیم فصل اول را در تاریخ رقابت های لا لیگا به جای می گذارند. آنها تمام 12 بازی قبل خود را برده اند و از 11 سپتامبر روزی که در نیو کمپ به هرکولس باختند؛ تا کنون بازنده نشده اند. از زمان آن باخت باشگاه رکورد 37 بازی بدون باخت را از خود به جای گذاشته، اگر امشب پیروز شوند یا مساوی کنند، رکورد باشگاه را که در 1974 زده شده بود، می شکنند.

تمام اعضای تیم آماده هستند.

گواردیولا می تواند به روی همه اعضای تیمش برای این بازی حساب باز کند؛ هم چنین تیاگو از تیم ب که به یک بازیکن همیشگی در ترکیب این فصل پپ تبدیل شده است. در ماهی که دیدار های زیادی در جام داشته اند، پپ مرتبا ترکیب خود را تغییر داده است و تنها کسانی که ترکیب اصلی تمام بازی های لیگ حضور داشته اند، ویکتور والدس و آندرس اینیستا می باشند.

خرج کردن زیاد

مالاگا با خریدهای فراوان در زمستان، کیفیت ناشناخته ای پیدا کرده است. آسنخو، دمکلیس، کاماچو و باپتیستا - که می تواند در دیدار امشب حضور داشته باشد - همه با تیم پلگرینی قرارداد بسته اند و این مربی شیلیایی قصد دارد تیم خود را از جنگ پایین جدول و فرستاده شدن به دسته 2، نجات دهد. مالاگا اکنون در رتبه 17هم جدول جای دارند و یک امتیاز از محدوده تبعید به دسته دیگر فاصله دارند، اما در سال جدید بدون شکست بوده اند.

/ 0 نظر / 6 بازدید