ماسکرانو: «بازی های مهمی قبل از فینال وجود دارد.»

خاویر ماسکرانو در کنفرانس مطبوعاتی روز گذشته به اهمیت تمرکز به روی دیدار های لیگ قهرمانان و لالیگا، قبل از فینال جام حذفی، اشاره کرد.

هافبک آرژانتینی گفت: «هنوز 2 ماه تا فینال باقی مانده است. ما خوشحالیم، ولی دیدار های مهم زیادی، از جمله دیدار شنبه شب مقابل اتلتیکو مادرید، باقی مانده است.» ماسکرانو اظهار داشت که دیدار مقابل مادرید، دیدار هیجان انگیزی خواهد شد: «انگیزه پیروزی در فینال جام حذفی مقابل مادرید برای هواداران و مطبوعات و هرکس دیگری افزایش یافته است. اما اگر همچنان به این مسئله فکر کنیم، نمی توانیم از موفقیت در رقابت های دیگر مطمئن شویم.»

Open in new window


تمرکز به روی دیدار شنبه

ماسکرانو فکر می کند بازیکنان باید به روی دیدار شنبه شب تمرکز کنند و معتقد است که با وجود عملکرد ضعیف اتلتیکو مادرید در دیدار های اخیر، هنوز هم این تیم می تواند برای بارسا خطر آفرین باشد: «اتلتیکو مادرید تیم بزرگی است و زمانی که دچار مشکل است، حتی خطرناک تر هم می شود. این تیم با بازیکنان بزرگ، فصل را با پیروزی در کاپ یوفا و همچنین پیروزی مقابل قهرمان جهان در سوپر کاپ اروپا آغاز کرد. نادیده گرفتن آنها اشتباه بزرگی است، چراکه آنها بهترین بازی خود را مقابل ما به نمایش خواهند گذاشت.»

مادرید تا آخر راه به مبارزه ادامه خواهد داد.

بارسا اکنون به دنبال حفظ اختلاف 7 امتیازی با رئال مادرید در صدر جدول است و ماسکرانو می گوید: «مهمترین چیز حفظ فاصله است، نه نگرانی برای افزایش آن. مادرید تا آخر راه به مبارزه ادامه خواهد داد، پس ما برای حفظ این فاصله، باید در تمامی دیدار های خود پیروز شویم.»

عدم نگرانی از گل

با دو گلی که شب گذشته آدریانو و افلای به ثمر رساندند، اکنون تنها 20 بازیکن بارسا ب و ماسکرانو از تیم اول، در این فصل گلزنی نکرده اند؛ اما هافبک آرژانتینی اجازه نمی دهد که این مسئله باعث آزارش شود: «مهمترین مسئله اینست که اکنون 22 بازیکن به گل رسیده اند. این عادی نیست و قبل از این در تیم دیگری دیده نشده است، ولی نشان دهنده توانایی های بیشمار این باشگاه است. بچه ها گاهی درباره عدم گلزنی من سر به سر من می گذارند و این موجب خنده ما می شود. من در این فصل به گل نرسیده ام، ولی کار های دیگری برای تیم انجام داده ام.»

رابطه خوب با بوسکتس

ماسکرانو و سرجیو بوسکتس هر دو برای کسب یک پست در رقابت اند، ولی این رقابت مانع رابطه خوب آنها نمی شود؛ چراکه ماسکرانو می گوید: «ادامه رقابت با سرجیو دشوار است، زیرا او فرد بزرگی است. تجربه به من نشان داده است که بهترین راه، رقابت در حین ایجاد یک رابطه سالم است. من می توانم چیز های زیادی از سرجیو یاد بگیرم؛ چراکه او در این باشگاه تعلیم یافته است و به نکات لازم برای تسلط به روی خط هافبک در این تیم، به خوبی آشنا است.»

/ 0 نظر / 6 بازدید