ویا بهترین است.

داوید ویا دیشب گل کلاسیکی مقابل دپورتیوو به ثمر رساند تا هواداران در ویدئوهای خود در کنار گل 2006 مقابل دپورتیوو ذخیره کنند؛ گلی که ویا آن را از 50 متری وارد دروازه حریف کرده و ادعا می کند که این بهترین گل او تاکنون بوده است.

داوید ویا همواره بوده و از زمانی که به بارسا آمده، 11 گل در لالیگا به ثمر رسانده است، به طوریکه در دیدار های مقابل رئال مادرید، سویا و اسپانیول 2 گل به ثمر رسانده است؛ اما او همیشه اصرار دارد که بهترین گل او 4 سال پیش، در ریازور به ثمر رسیده و این گل به دورانی باز می گردد که ویا در والنسیا بازی می کرد.

Open in new window


گل بزرگ

در دسامبر 2006، سانچز فلورنس که سرمربیگری والنسیا را به عهده داشت، برای کسب امتیاز و مبارزه بر سر جایگاه دوم جدول با رئال مادرید، عازم لاکرونیا شد. در دیدار مقابل دپورتیوو، داوید ویا از فاصله 50 متری توپ را وارد دروازه مولینا کرده و چهاردهمین گل خود در لیگ را به ثمر رساند.

10 مقابل دپورتیوو

داوید ویا در دیدار شنبه شب برای اولین بار با پیراهن بارسا مقابل دپورتیوو قرار گرفت. او رکورد فوق العاده ای مقابل دپورتیوو دارد به طوریکه در 13 بازی مقابل این تیم، 10 گل به ثمر رسانده است. او تنها 2 دیدار مقابل دپورتیوو را در فصل 2003/04 که در ساراگوسا بازی می کرد، از دست داده است.

150 گل در لالیگا

اولین گل داوید ویا در لالیگا، 14 سپتامبر 2003 در دیدار ساراگوسا مقابل مورسیا که با نتیجه پیروزی 3-1 برای ساراگوسا به پایان رسید، به ثمر رسیده است. او 31 بار برای ساراگوسا و 107 بار برای والنسیا در لیگ گلزنی کرده است و با حساب 12 گلی که در بارسا به ثمر رسانده، داوید ویا در مجموع رکورد 150 گل در لالیگا را به همراه دارد.

/ 0 نظر / 7 بازدید