مسی به بالا رفتن در جدول گلزنان ادامه می دهد.

مسی با دو گل خود مقابل هرکولس، به بالا رفتن از جدول گلزنان تاریخ بارسا ادامه می دهد؛ او با این گلها به رکورد 109 گل در لالیگا - یک گل بالاتر از اتوئو - رسیده است. مجموع گل های او در تمام مسابقات به 164 گل می رسد که او را به رکورد اسکولا می رساند.

این بازیکن آرژانتینی تقریبا در هر بازی گل می زند و بنابرین این موضوع طبیعی است که او به آرامی جایی برای خود در تاریخ گلزنی باشگاه پیدا می کند. او اکنون در مکان چهارم بهترین گلزنان در کنار اسکولا با 164 گل ایستاده است؛ سزار (235)، کوبالا (194) و جوسپ سامیتیر (178) بالای سر او قرار دارند. در حالی که 109 گل او در لالیگا، او را در مکان سوم گل زنان لا لیگا پشت سر کوبالا (131) و سزار (195) قرار گرفته است.

Open in new window


در ادامه آمار و ارقامی از بازی بارسا - هرکولس را می توانید مشاهده کنید.

شکست ناپذیر در خارج از خانه

ده برد از ده بازی تا اینجای فصل رکورد فوق العاده ای برای تیم گواردیولا است، که تنها 4 گل در این 10 بازی خورده است.

پدرو بهتر می شود!

بار دیگر، پدرو وضعیت خود را با گلی که در آلیکانته زد بهتر کرد؛ او اکنون در هفت بازی متوالی گلزنی کرده است.

شش گل در بازی های لیگا بوده است - که از زمان رونالدو در 1996/96 هیچ بازیکنی نتوانسته است انجام دهد - و بقیه آن در بازی در جام حذفی با آلمریا بوده است. در کل او 9 گل در این هفت بازی به ثمر رسانده است.

او اکنون در تمام مسابقات این فصل 19 گل زده است؛ که 4 گل از رکورد 23 گل فصل قبل خود عقب است و اکنون پشت سر مسی، دومین گلزن بارسا است.

شکست ناپذیر در نیم فصل

تنها تیمی که در این فصل توانسته بارسا را شکست دهد، هرکولس بوده است و با برد شنبه شب، بارسا یک نیم فصل کامل بدون باخت را گذرانده است.

سرجیو با رکورد پویول برابری می کند.

بعد از امضا کردن قرارداد با باشگاه در سه شنبه، پیروزی شنبه شب، 21مین برد متوالی باشگاه با حضور سرجیو بوسکتس در زمین است؛ او اکنون با رکوردی که پویول از خود به جای گذاشته برابری می کند.

گل، گل، گل!

با سه گلی که در برابر هرکولس زده شد، بارسا 67 گل در رقابت های این فصل لالیگا، به ثمر رسانده است. آنها که به لحاظ گلزنی در لیگ، در صدر قرار دارند، تاکنون 401 گل شگفت انگیز در بازی های تحت مربیگری گواردیولا زده اند.

/ 0 نظر / 15 بازدید