سفر دشوار به ریازور

بارسا در سفر به لاکرونیا، مقابل دپورتیوی در حال پیشرفت قرار می گیرد تا از مکان خود در صد جدول دفاع کند. بعد از بازی سخت در جام حذفی چهارشنبه شب، در بیلبائو گواردیولا 21 بازیکن را به ریازور می برد.

بارسا باید روحیه جنگاوری خود را که در دو بازی اول سال برابر بیلبائو و لوانته نشان داد را باردیگر امشب - هنگامی که اولین بار به ریازور می روند تا در برابر تیم متحد و جنگجو دپورتیوو قرار بگیرند - به نمایش بگذارند.

Open in new window


اخبار تیم

گواردیولا تصمیم گرفته است که تمام اعضای تیم اولش را به اضافه تیاگو، به همراه ببرد. همانطورکه تیم در ماه پر مشغله ای به سر می برد، گواردیولا به 3 تن از بازیکنانش اجازه می دهد درجایگاه تماشاچیان باشند. مکسول پس از در بازی با بیلبائو زمین را به دلیل درد عضله ران ترک کرد، باز می گردد. در نقطه مقابل او، لوتینا ممکن است جای خود را به والرون کهنه کار بدهد که در کنار آدریان، بازی کند؛ او چهارشنبه عملکرد خوبی را مقابل کوردوبا به نمایش گذاشت.


بارسا در هر هشت بازی خارج از خانه خود در لا لیگا، تا به امروز با 29 گل زده و 4 گل خورده؛ برنده میدان بوده است. هم چنین تیم تا کنون 11 پیروزی موفقیت آمیز در لالیگا به دست آورده است و به رکورد خود در فصل 2005/06 نزدیک است. دپورتیوو لیگ شروع بدی در لیگ داشته است و اخیرا نیز در پایین جدول قرار دارند؛ اما آن ها در نوامبر پیشرفت کردند و 17 امتیاز از 27 امتیاز را از آن خود کرده اند. به خصوص در خانه خود که فقط یک باخت در سپتامبر، داشته اند و فقط 5 گل دریافت کرده اند.

کسی که باید به تماشای او بنشینیم.

داوید ویا یکی از بهترین گل های خود را در سال 2006 در ریازور زده است. 10 گل در 13 بازی برابر دپورتیوو به ثمر رسانده است. هم چنین او یک گل لازم دارد تا 150مین گل خود در لا لیگا را به ثمر برساند. با توجه به اینکه او 11 گل در این فصل به ثمر رسانده است، بی صبرانه می خواهد سال 2011 را با گل شروع کند. بازیکن کلیدی دپورتیوو، آدریانو نیز از فرم گلزنی خوب خود، لذت می برد. او 2 گل برابر بیلبائو و چهارشنبه شب یک هتریک به ثمر رسانده است.

هر دو در یک چهارم نهایی جام حذفی، قرار گرفته اند.

همانند بارسا، دپورتیوو نیز با نتیجه 1-3 مقابل کوردوبا در وقت های اضافه به دور یک چهارم نهایی جام حذفی راه پیدا کرد. آنها باید با آلمریا روبه رو شوند، اگر برنده شوند و بارسلونا نیز مقابل بتیس به پیروزی برسد، آن دو در نیمه نهایی به هم می رسند.

/ 0 نظر / 7 بازدید