بازگشت اینیستا به تمرینات

هافبک بارسا، اندرس اینیستا امروز صبح، برای اولین بار پس از مصدومیت، همراه سایر هم تیمی هایش تمرین کرد؛ وی آخر هفته پیش در بازی مقابل هرکولس - که با پیروزی بارسا همراه بود - دچار گرفتگی عضلات پشتش شده بود.

پس از بازی مرحله نیمه نهایی جام حذفی که دیشب برگزار شد، تیم امروز در حالی به سیوتات اسپوتیوا خوان گمپر بازگشت که تمرکز خود را به بازی خارج از خانه شنبه مقابل اتلکتیکو مادرید معطوف کرده بود. اینیستا که این هفته به دلیل مصدومیت عضلات پشتش، تمرینات این مدت و البته بازی دیشب را از دست داده بود، در جلسه امروز حضور یافت.

Open in new window


3 غایب

در تمرین امروز صبح در زمین شماره 1 سیوتات اسپورتیوا، 18 بازیکن حاضر بودند؛ این در حالی بود که جفرن و پویول که مصدوم هستند، هنوز تحت معالجه قرار داشته و پینتو به طور انفرادی در سالن تمرین کرد.

پیوستن ستارگان جوان به تیم

دو نفر از بازیکنان تیم ب نیر به تیم اول پیوستند؛ دروازبان اویر اولازابال و هافبک تیاگو آلکانترا و همچنین مدافع سمت راست تیم جوانان A آلبرت دالمائو و بازیکن جناح چپ جرارد دلوفئو ستارگان جوانی بودند که در تمرین امروز، تیم اول بارسا را همراهی کردند.

بازگشت به تمرین در عصر جمعه

تیم عصر فردا ساعت 18:00 به وقت محلی برای برگزاری جلسه تمرین بعدی به سیوتات اسپوتیوا بازخواهد گشت؛ پپ گواردیولا پس از برگزاری این تمرین، کنفرانسی مطبوعاتی خواهد داشت.

/ 0 نظر / 6 بازدید