پدرو؛ آقای گلزنی در فینال ها.

آبی و اناری هامنبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: سمیرا محمدی / FCBarcelona.ir


دو گل پدرو در ویسنته کالدرون در فینال جمعه، به این معنی است که او در پنج فینالی که حضور داشته - لیگ قهرمانان، سوپرجام اسپانیا و اروپا، جام باشگاه های جهان و جام حذفی - موفق به گلزنی شده است.

پدرو رودریگز، مهارت خاصی در به ثمر رساندن گل های حساس دارد. اولین و سومین گل بازی بیلبائو نیز نشان داد که او چه نقش تعیین کننده ای در فینال ها دارد. او تا به حال در هر فینالی که از سال 2009 حضور پیدا کرده، موفق به گلزنی شده است.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


اولین گل او در بازی رفت سوپر جام اسپانیا در سن مامس، در فصل 10-2009 به ثمر رسید و این روند با گلزنی در دقایق اضافی سوپرجام اروپا و جام باشگاه های جهان - که بازی به وقت اضافی کشیده شد - ادامه یافت.

فصل پیش، در فینال لیگ قهرمانان در برابر منچستر یونایتد در ومبلی لندن، او آغازگر گل های بازی بود و این بدان معنیست که او تنها یک گل در جام اسپانیا از لیونل مسی کمتر دارد که در تمامی فینال ها گلی را به نام خود به ثبت رسانده است. مسی این کار را با به ثمر رساندن گلی دیگر در بازی جمعه شب ادامه داد.

مرد رکوردها

فصل 10-2009 زمانی بود که پدرو در زمین غوغا می کرد؛ با تلاش فراوانش، اجرای تکنیکهایش در زمین چمن و گل های حساسش، او را به یکی از ارکان مهم جام های شش گانه تبدیل کرد. همین اتفاقات او را به اولین بازیکنی مبدل ساخت که در تمامی تورنمنت ها در یک فصل - لیگ داخلی، جام حذفی اسپانیا، لیگ قهرمانان، سوپرجام اسپانیا و اروپا و جام باشگاه های جهان - گلزن ظاهر شده است. جالب است که مسی نیز، در این فصل به تمامی این افتخارات دست یافته است.

/ 0 نظر / 13 بازدید