ریکاوری در قله لامولا.

اخبار بارسامنبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: سمیرا محمدی / FCBarcelona.ir


داوید ویا، پدرو رودریگز، سسک فابرگاس و آندرو فونتاس به همراه چندتن از مربیانشان، صبح چهارشنبه صعودی را به کوه محلی- لامولا- داشتند.

صعود به قله این کوه، برای بازیکنان مصدوم بارسا کاملا نام آشناست. این بار نیز، داوید ویا، پدرو رودریگز، سسک فابرگاس و آندرو فونتاس با همراهی چند تن از مربیان خود، به کوهنوردی مشغول بودند. داوید ویا در صفحه تویتر خود، عکسی را با این عنوان منتشر کرده است: «بار دیگر به لامولا بازگشتیم و این بار در حضور؛ پپه کوستا، پدرو، فرانسیس، امیلی ریکارت، سسک و فونتاس».

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


پدرو و سسک که هردو دچار آسیب دیدگی عضلانی شده اند، در لیست تیم ملی اسپانیا برای تورنمنت یورو 2012 حضور دارند. این در حالی است که هفته گذشته، ویا اعلام کرد به آمادگی کافی برای حضور در این رقابتها نرسیده است. در این میان، فونتاس که از آسیب دیدگی جدی زانو رنج می برد در حال بازیابی سلامتی خود است.

/ 1 نظر / 15 بازدید
ج

سلام من جیم 6 ماهه ازدواج کردم و چون پدر نداشتم همه خرج عروسی به عهده خودم بود یه کار داشتم که ورشکست شدم و الان با 40میلیون بدهی من ماندم و همسرم تنها و هیچ کس خبر ما رو نمی گیرد به هر دری که فکر کنین زدیم ولی نتیجه نگرفیم آخری به این نتیجه رسیدیم که از مردم کمک بگیریم هرکس که این پیام ما رو می خواند برای رضای خدا هرچقدر که دوست دارد به ما کمک کند با این کارتان باعث می شین زندگی دو جوان از هم نپاشه به خدا ما حتی توان یه وام گرفتن هم نداریم هیچ کس به ما وام نمیده. همه به فکر سود گرفتن هستن هرکس این پیام را می خواند از 1000تومن تا هرچقدر که دوست دارد به این شماره کارت واریز نماید و بدانید با این مبلغ شاید برای شما چیزی نباشد ولی مشکلات یک خانواده را حل می کند. این شماره کارت را برای شما می گذارم اگر در توانتون هست از ما دریغ نکین 6221060322381439 با تشکر