7 بازیکن بارسا در تیم ملی اسپانیا در رقابت های یورو 2012.

ملی پوشانمنبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: سمیرا محمدی / FCBarcelona.ir


پدرو بار دیگر به رقابت های ملی بازگشت؛ با اضافه شدن نام او در کنار والدس، پیکه، سرجیو بوسکتس، ژاوی، اینیستا و سسک، تیم دل بوسکه از 7 بازیکن بارسا بهره خواهد برد.

بعد از اعلام نهایی ویسنته دل بوسکه، حضور 7 تن از بازیکنان بارسا در یورو 2012 که به صورت مشترک در دو کشور اوکراین و لهستان برگزار می شود، در این رقابت ها قطعی شد. حضور والدس، پیکه، سرجیو بوسکتس، ژاوی، اینیستا، سسک و پدرو در این لیست، باعث شد بارسا تنها تیمی باشد که با این تعداد بازیکن در بازیهای ملی حاضر می شود.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.


پدرو جایی برای خود در تیم ملی دست و پا کرد

بعد از پشت سر گذاشتن فصلی دشوار، با وجود مصدومیت های فراوان، پدرو با حضور در بازی فینال توانست جایگاهش را در تیم ملی باز پس بگیرد و با وجود از دست دادن یورو 2008، در رقابت های سال جاری حضور داشته باشد. ویکتور والدس نیز، اولین باری است که مسافر این مسابقات اروپایی می شود. نکته دیگر مصدومیت کارلس پویول و داوید ویاست که آنها را از شرکت در این رقابتها محروم کرد.

آفلای در تیم ملی هلند

ابراهیم آفلای دیگر بازیکن بارساست که در این تورنمنت حضور خواهد داشت؛ او با قرار گرفتن در لیست تیم ملی هلند، در این رویداد بزرگ ورزشی که 8 جولای آغاز خواهد شد، شرکت می کند.

/ 1 نظر / 12 بازدید
بزرگترین دیتابیس چت ایرانیان - WildBuzz

سلام. برای تبادل لینک ابتدا ما را با عنوان "بزرگترین دیتابیس چت ایرانیان - Wild Buzz" و آدرس "http://wildbuzz.ir" لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در بخش تبادل لینک هوشمند قرار دهید تا پس از تایید مدیریت لینک شما در سایت قرار گیرد (در صورت نمایش ارسال پیغام های خطای اشتباه مانند نبودن لینک ما در سایت شماو... در نظرات درخواست خود را اعلام کنید.) تبادل لینک با تمام وبلاگ ها و وبسایت ها با هر تعداد بازدید و یا Page Rank انجام می شود با تشکر.